Ludzie

IMG_1144

Maciej Lipczyński

Instruktor narciarstwa Polskiego Związku Narciarskiego, trener II klasy w konkurencjach alpejskich, instruktor sportu, instruktor wspinaczki, fizjoterapeuta, instruktor pływania, płetwonurek, instruktor nordic walking, ratownik WOPR, ratownik górski; (uprawnienia państwowe)

Pomysłodawca i inicjator powstania Szkoły Górskiej "Wyrypa".

 


kaziu

Robert Kaźmierski

Instruktor taternictwa PZA, instruktor wspinaczki wysokogórskiej (uprawnienia państwowe)

Mieszkam u podnóża Karkonoszy niedaleko Sokolików i Rudaw Janowickich. Piękne miejsce na lato i zimę. Wspaniałe tereny do uprawiania wspinaczki skalnej, zimowej i na skitury. Posiadam wykształcenie średnie. Wspinam się od 1985r. W tym czasie wspinałem się w górach Kaukazu, Alpach, Pamirze, Patagonii, Himalajach i oczywiście Tatrach. Oprócz działalności szkoleniowej prowadzę również fundację Czarodziejska Góra. Fundacja zajmuje się organizowaniem obozów rehabilitacyjno-wspinaczkowych dla młodzieży niepełnosprawnej i wykluczonej. Od dwóch lat szkolę również dziewczyny nepalskie podczas zimowych wypraw w Himalaje.

Ważniejsze przejścia:
DIR.NORDWAND (VII, ROSSKUPPE/GESAUSE, 2009)
MAYERA (IV, GROSSGLOCKNER/TAURY WYSOKIE, 2009)
NORMALNA (IV, CHULU WEST 6450m.npm/HIMALAJE NEPALU, 2009)

 


lupus

Sławomir Lupus Krawczyk-Demczuk

Informatyk zajmujący się działaniem strony internetowej, ratownik narciarski.

W razie potrzeby służę swoim doświadczeniem górskim, pomagając obstawiać imprezy itd. :)

W górach od długiego czasu, ze szczególnym uwzględnieniem Karkonoszy, Rudaw, Kaczaw i Gór Izerskich. Zresztą trudno, aby było inaczej, kiedy mieszka się kilka kilometrów od każdego z tych pasm ;)

 

 

 


DSC_0865

Grzegorz Urbański

 
Instruktor wspinaczki, surwiwalu , strzelectwa i samoobrony. Sędzia strzelectwa sportowego III klasy. Płetwonurek i spadochroniarz. Ratownik WOPR.

 
Wychowałem się i mieszkam w górach. Z pasją odkrywałem okolice i podziemia Gór Sowich.Potem był czas na Beskidy , Karkonosze i Tatry. Pokonywanie barier i własnych słabości,sprawdzane w sportach ekstremalnych, doładowuje „moje akumulatory”, dzięki czemu odczuwanie życia jest pełniejsze. Żwiru jestem…

 


Kasia_L

Katarzyna Lipczyńska

 
Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku Fizjoterapia.

 
Od zawsze mieszkałam w górach - najpierw Podhale, teraz u podnóża Karkonoszy. Moją pasją są góry, narty, taniec i śpiew :) Kocham również swoją pracę (w której pomagam ludziom "stanąć na nogi").


 

Strona używa plików cookie i innych technologii internetowych. Aby jej używać zaakceptuj naszą Politykę Prywatności.
Polityka prywatności Ok